به سایت دهکده جهانی امپریال خوش آمدید

قوانین و مقررات

قوانين و مقررات باشگاه دهكده جهاني امپريال:

 

كاربران محترم لطفا جهت اشرافيت كامل به كليات و مباني و موارد قانوني و حقوقي درحوزه استفاده از سايت و اپليكيشن امپريال، مطالب زير را به دقت مطالعه فرماييد. چرا كه ورود به سايت و استفاده از اپليكيشن و خدمات امپريال به منزله ي پذيرفته شدن شرايط و الزام به رعايت قوانين موجود )آيين نامه هاي داخلي ، منشور اخلاقي و ... ( از طرف شما مي باشد. همچنين به طور كلي تمامي مباني قانوني شركت، منطبق با موارد مطروحه در قوانين جمهوري اسلامي ايران بوده و عزيزان همراه موظف به رعايت مفاد آنها مي باشند. توضيح اينكه چنانچه هرگونه تغييري در مباني قوانين به وجود آيد در همين مكان مطالب به روز رساني شده و همانند موارد قبلي به منزله ي تاييد شما همراهان خواهد بود.

 

تعاريف :

1. فروشگاه: محيط ديجيتالي و مجازي كه بعنوان ويترين شركت محسوب شده و فرآيند خريد در آن انجام  مي شود.

2.  محتواي ارايه شده در سايت: كليه اطلاعات مربوط به خدمات ارايه شده، عكس ها، متون، فيلم ها كه بر روي فضاي مجازي بارگذاري مي شود.

3. سايت: وب سايت اينترنتي شركت به آدرس www.imperialglobalnet.com

4. اپليكيشن: تمام نرم افزارهايي كه به شكل روزانه و پر مصرف بصورت متداول بر روي گوشي هاي موبايل و يا تبلتهاي هوشمند استفاده مي شود.

5.  كاربر: به شخصي اطلاق مي شود كه به شكل مجاز وارد سايت شركت شده باشد.

6.  مشتري : هر شخص حقيقي و يا حقوقي كه از سايت شركت خريد انجام مي دهد.

7. سفارش خريد: ليست كالا و خدماتي كه توسط شخص حقيقي يا حقوقي انتخاب شده و براي خريد آن اقدام مي شود.

8.  استعلام ( آگاهي خواستن ) بررسي ليست كالا و خدمات سفارش داده شده براي اطلاع از موجودي و يا تغيير قيمت احتمالي.

9. عضو: شخص حقيقي يا حقوقي كه موفق به ثبت نام اوليه و يا تكميلي در سايت شده باشد.

 

محتواي سايت :

شركت خود را مجاز مي داند در هر مقطع زماني (بنا به تشخيص ) نسبت به تغيير اطلاعات بارگذاري شده و محتواي سايت اقدام نمايد.

حق مالكيت مادي و معنوي:

كليات محتواي سايت فقط متعلق به شركت بوده و هرگونه استفاده ( كپي برداري، بهره برداري شخصي و ... ) از آن بدون كسب مجوز رسمي از شركت غير مجاز بوده و پيگرد قانوني خواهد داشت.

اختيارات و وظايف شركت:

1. شركت مختار است بنا به ضرورت و اراده خود فعاليت سايت را متوقف و نسبت به اعمال تغييرات مورد نياز اقدام نمايد.

2. اطلاعات شخصي اعضاء به عنوان اطلاعات محرمانه تلقي خواهد شد. و تنها برابر دستور قضايي در اختيار غير قرار خواهد گرفت.

3. شركت در قبال پذيرش و يا عدم پذيرش ثبت نام و همكاري با هر يك اعضاء كاملا مختار بوده و برابر رويه موجود در قوانين مطروحه رفتار خواهد كرد.

4.  در خصوص حمايت هاي انحصاري درمعاملات الكترونيكي با نگاه به ماده 37 و 38 قانون تجارت الكترونيكي:  در هر معامله از راه دور مصرف كننده بايد حداقل هفت روز كاري، وقت براي انصراف (حق انصراف) از قبول خود بدون تحمل جريمه و يا ارايه دليل داشته باشد.

اما از آنجا كه امپريال براساس ارايه خدمات خاص در نظر دارد به اعضاء محترم خود نگاه ويژه داشته باشد، مدت زمان انصراف از عضويت (لغو جايگاه) را برابر  10روزكاري  افزايش داده و اين امتياز را براي اعضاء خود محترم مي شمرد.

توضيح : چنانچه اعضا محترم در يازه زماني بعد از 7 روز، درخواست لغو عضويت داشته باشند به ميزان 10 درصد از مبلغ پرداختي بعنوان فرانشيز كسر و مابقي پرداخت مي گردد.

لازم به ذكر است طبق مواد 5 ، 6 و 12 قانون تجارت الكترونيكي، درخواست ها و قراردادهايي كه بصورت الكترونيكي و اينترنتي منعقد مي شود ( از طرف اعضاء پذيرفته مي شود) در حكم قرارداد كاغذي بوده و در فضاي حقوقي كاملا معتبر مي باشد.

بند ط ماده 7 آيين¬ نامه اجرايي تبصره ماده 87 قانون نظام صنفي- در صورت فسخ قرارداد بازارياب، باز پس گرفتن محصولات فروخته شده (حداكثر طي 12ماه منتهي به تاريخ فسخ قرارداد) كه قابل فروش مجدد است و استرداد مبلغ دريافتي كالاي مرجوعي منهاي هزينه ارسال و هزينه  انبار داري (10 درصد)  و باز پس فرستادن كالا و سود خرده ¬فروشي تعلق گرفته شده به بازارياب از قيمت براي مصرف‏ كننده و ماليات غير قابل استرداد.

تبصره- شركت مي‏ تواند كميسيون پرداخت شده در ازاي فروش كالاي مرجوعي را از كميسيون بعدي بازاريابان سطوح  بالاتر كسر نمايد.

چنانچه محصول در زمان ارسال آسيب ببيند ( باز شده بسته بندي و .... ) مشتري مي تواند ظرف مدت 24 ساعت با ارسال تيكت محصول خود را مرجوع كند. 

5. اساس فعاليتهاي شركت در راستا و چارچوب قوانين و ضوابط تعيين شده از سوي اتحاديه كشوري كسب و كارهاي مجازي ،  وزارت صمت و مجموعه قوانين صنفي  در قالب مجوز دريافت شده (  عضو گيري و بازار يابي تك سطحي)  ميباشد. لذا با هرگونه فعاليت خارج از  اصول  و ضوابط تعريف شده ، برابر قوانين برخورد خواهد شد

ثبت نام افراد با فرقه ها و دين هاي به رسيمت شناخته نشده ممنوع مي باشد( بهائيان و ... ). در صورت مشاهده فرد خاطي اخراج شده و جايگاه غيرفعال ميشود.

مفاد آيين نامه انضباطي شركت

بخش اول: موارد الزمي:

1. رعايت نظم و انضباط در حوزه هاي رفتاري و كلامي

2. رعايت مفاد منشور اخلاقي شركت

3. رعايت موازين اسلامي و اعتقادي ( حجاب، آراستگي ظاهر و ... )

4. احترام به حقوق و حريم شخصي و شهروندي

5.  رعايت كليات قوانين و دستور العمل هاي و ضوابط موجود درعنادها و سيستم هاي نظارتي در حوزه هاي كسب و كار، اصناف و اتحاديه هاي مربوطه در كشور جمهوري اسلامي ايران

 

بخش دوم: موارد ممنوعه

1. برقراري ارتباط و معاشرت خارج از عرف و ضوابط، با اشخاص و همكاران

2. ايجاد فضاي نامتعارف خارج از ضوابط كاري و اداري

3.  توليد، ساخت و انتشار هرگونه تبليغ در فضاي مجازي

بخش سوم: توضيحات

1. هرگونه اظهارنظر نابجا، انتشار و شايعه، تهمت و عملكرد خارج از چارچوب قوانين و ... منجر به معرفي فرد يا افراد به كميته انضباطي خواهد شد.

2. در صورت محرز شدن تخلف كاربران در كليات موارد مطروحه، تصميمات مقتضي در ماهيت و چگونگي رفتار قانوني با ايشان توسط كميته انضباطي شركت اخذ خواهد شد.

 

منشور اخلاقي شركت

ما اعضاي خانواده بزرگ امپريال، هم پيمان مي شويم تا به اين وسيله گام مثمري در راستاي رسالت اجتماعي خود برداريم.

1)  فرهنگ كار گروهي را در خود تقويت كرده و در انجام فعاليت هاي سازماني، مشاركت جو ومشاركت پذير خواهيم بود.

2) ضمن درك صحيح خط و مشي و اهداف شركت و همسويي با آن، انجام درست و سريع امور محوله را از وظايف خود دانسته و در كوتاهترين زمان ممكن وظايف را در كمال دقت، صداقت و رعايت انصاف به انجام مي رسانيم.

3) با استفاده صحيح از قدرت و اختيارات سازماني، تفكر سيتمي و بهره جستن از خرد جمعي، تصميمات منطقي را در شركت جاري و نهادينه كرده و حداكثر تلاش خود را جهت بهبود مستمر كليه فعاليت ها به كار مي بنديم و كارايي و اثربخشي اقدامات را مورد بررسي قرار مي دهيم.

4) رازداري و امانت داري را در انجام وظايف، مسئوليت هاي محوله تكليف و وظيفه خود مي دانيم.

5)  پذيراي ابتكارات، ايده هاي نو و سازنده و قابل استفاده هستيم.

6) در مسير رشد و رسيدن به اهداف والايمان، پايبند به احترام به حقوق و كرامت انساني، رعايت ادب و نزاكت، حفظ امنيت رواني، مسئوليت پذيري، وقت شناسي و اطلاع رساني و تبليغات سالم هستيم.

7)  به هر طريق و روشي كه با اين شركت همكاري را آغاز كنيم. به منزله پذيرفتن تمامي شرايط، ضوابط، قوانين و مباحث حقوقي مربوط به حوزه فعاليت امپريال ( درون سازماني، برون سازماني ) مي باشد